Powaszemu.pl | Redakcja & Wedding Planner

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Organizacja ślubu i wesela może być ogromnym wyzwaniem. Może być niezwykle emocjonalną przygodą. Może być też spokojnym spacerem. Wszystko to zależy od nas samych. Od tego, jak podejdziemy do tego tematu. Od tego, jak chcemy by ten okres przygotowań – przebiegał. A przede wszystkim od tego, jakie wspomnienia chcemy wspólnie powołać do życia. Możecie wszystko. Możemy wszystko!

#zróbmyrazemniemożliwe

Organizacja ślubu i wesela to Wasz czas. 

Odciążam w tym, co spędza Wam sen z powiek. Zajmuję się wszystkim, co żmudne i trudne. Umożliwiam swobodny wybór spośród wyselekcjonowanych możliwości, skrojonych na miarę Waszych potrzeb i wizji. Jeśli z jakichś względów ta wizja nie jest jeszcze znana ani bliska – wspieram w jej kreowaniu, tworząc od absolutnych podstaw i doprowadzając do szczęśliwego finału. Do momentu ceremonii i przysięgi małżeńskiej.

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela to rozwiązanie dla Was, jeśli:

  • Brakuje Wam czasu i entuzjazmu na przygotowania. Nie każdy musi być organizacyjnym freakiem, nie dla wszystkich stworzone są niekończące się checklisty czy dni przepełnione spotkaniami. Ja to uwielbiam, z chęcią Was zastąpię i poprowadzę wszystko we właściwym rytmie.
  • Brakuje Wam pomysłu i inspiracji. Nie każdy musi tryskać kreatywnością, nie dla każdego błądzenie po Pintereście. Dla mnie to codzienność, podzielę się z Wami doświadczeniem i wizją.
  • Brakuje Wam pewności, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Moja rola to czuwanie nad przebiegiem całości przygotowań, doprowadzając wszystko do bezkolizyjnego finiszu – gdy wychodzicie szczęśliwi po zakończonym przyjęciu. Gaszę organizacyjne pożary za kulisami, nim Wy zdążycie zauważyć dym.

Co wchodzi w skład usługi kompleksowej organizacji ślubu i wesela?

Mówiąc najprościej? Wszystko to, czym trzeba się zająć – organizując ślub i wesele. Szczegółowy zakres moich obowiązków ustalimy wspólnie. W kwestiach tak osobistych, jak organizacja ceremonii zaślubin – nie ma miejsca na ogólniki ofertowe. Każda Wasza historia to nowa, skrojona na miarę oferta.

Napiszcie, czego oczekujecie i zacznijmy wspólnie tworzyć:

kontakt@powaszemu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *