Minimalistyczny ślub

Organizuję śluby, których każdy detal skierowany jest na Was. 

Ponad efekt finalny – cenię sobie Wasze emocje.

Ponad trendy – zwracam szczególną uwagę na Wasze osobiste zdanie.

Ponad wszystko – z troską o Was.

Minimalistyczne śluby i wesela to moja domena. Uwielbiam wydobywać zachwycający efekt finalny z maksymalnej prostoty, w którą wspólnie ubieramy Waszą uroczystość.

Mniej znaczy więcej i ja to szanuję, doceniam, pielęgnuję.

 

Organizacja ślubu i wesela to Wasz czas. 

Ślub i wesele to miejsce idealne na prostotę. Odciążam we wszystkim, co spędza Wam sen z powiek. Zajmuję się wszystkim, co żmudne i trudne. Umożliwiam swobodny wybór spośród wyselekcjonowanych możliwości, skrojonych na miarę Waszych potrzeb i wizji. Jeśli z jakichś względów ta wizja nie jest jeszcze znana ani bliska – wspieram w jej kreowaniu, tworząc od absolutnych podstaw i doprowadzając do szczęśliwego finału. Do momentu ceremonii i przysięgi małżeńskiej.

Kompleksowa organizacja minimalistycznego ślubu i wesela to rozwiązanie dla Was, jeśli:

  • Dostrzegacie piękno prostoty i chcielibyście właśnie taką uroczystość.
  • Brakuje Wam czasu i entuzjazmu na przygotowania. Nie każdy musi być organizacyjnym freakiem, nie dla wszystkich stworzone są niekończące się checklisty czy dni przepełnione spotkaniami. Ja to uwielbiam, z chęcią Was zastąpię i poprowadzę wszystko we właściwym rytmie.
  • Brakuje Wam pomysłu i inspiracji. Nie każdy musi tryskać kreatywnością, nie dla każdego błądzenie po Pintereście. Dla mnie to codzienność, podzielę się z Wami doświadczeniem i wizją.
  • Brakuje Wam pewności, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Moja rola to czuwanie nad przebiegiem całości przygotowań, doprowadzając wszystko do bezkolizyjnego finiszu – gdy wychodzicie szczęśliwi po zakończonym przyjęciu. Gaszę organizacyjne pożary za kulisami, nim Wy zdążycie zauważyć dym.

Co wchodzi w skład usługi kompleksowej organizacji minimalistycznego ślubu i wesela?

Mówiąc najprościej? Wszystko to, czym trzeba się zająć – organizując ślub i wesele. Szczegółowy zakres moich obowiązków ustalimy wspólnie. W kwestiach tak osobistych, jak organizacja ceremonii zaślubin – nie ma miejsca na ogólniki ofertowe. Każda Wasza historia to nowa, skrojona na miarę oferta. Przykładowe możliwości naszej współpracy, które możecie dowolnie łączyć i rozdzielać:

Projektowanie Waszej wizji oraz tworzenie harmonogramu działań.
Dobór usługodawców oraz typowanie miejsca dla Waszej uroczystości.
Kompleksowa organizacja ceremonii oraz przyjęcia. Zajmuję się całym procesem, od początku do końca.
Profesjonalna koordynacja.

 

Napiszcie, czego oczekujecie i zacznijmy wspólnie tworzyć: kontakt@powaszemu.pl