Powaszemu.pl | Redakcja & Wedding Planner

Minimalistyczny ślub i wesele

Organizuję śluby, których każdy detal skierowany jest na Was. 

❤ Ponad efekt finalny – cenię sobie Wasze emocje.

❤ Ponad oczekiwania otoczenia i trendy – zwracam szczególną uwagę na Wasze osobiste zdanie.

❤ Ponad wszystko – z troską o Was.

Minimalistyczne śluby i wesela to moja domena. Uwielbiam wydobywać zachwycający efekt finalny z maksymalnej prostoty, w którą wspólnie ubieramy Waszą uroczystość. Mniej znaczy więcej i ja to szanuję, doceniam, pielęgnuję.

 

Organizacja ślubu i wesela to Wasz czas. 

Udowadniam, że ślub i wesele to miejsce idealne na prostotę. Odciążam w tym, co spędza Wam sen z powiek. Zajmuję się wszystkim, co żmudne i trudne. Umożliwiam swobodny wybór spośród wyselekcjonowanych możliwości, skrojonych na miarę Waszych potrzeb i wizji. Jeśli z jakichś względów ta wizja nie jest jeszcze znana ani bliska – wspieram w jej kreowaniu, tworząc od absolutnych podstaw i doprowadzając do szczęśliwego finału. Do momentu ceremonii i przysięgi małżeńskiej.

Kompleksowa organizacja minimalistycznego ślubu i wesela to rozwiązanie dla Was, jeśli:

  • Uwielbiacie piękno prostoty i chcielibyście właśnie taką uroczystość.
  • Brakuje Wam czasu i entuzjazmu na przygotowania. Nie każdy musi być organizacyjnym freakiem, nie dla wszystkich stworzone są niekończące się checklisty czy dni przepełnione spotkaniami. Ja to uwielbiam, z chęcią Was zastąpię i poprowadzę wszystko we właściwym rytmie.
  • Brakuje Wam pomysłu i inspiracji. Nie każdy musi tryskać kreatywnością, nie dla każdego błądzenie po Pintereście. Dla mnie to codzienność, podzielę się z Wami doświadczeniem i wizją.
  • Brakuje Wam pewności, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Moja rola to czuwanie nad przebiegiem całości przygotowań, doprowadzając wszystko do bezkolizyjnego finiszu – gdy wychodzicie szczęśliwi po zakończonym przyjęciu. Gaszę organizacyjne pożary za kulisami, nim Wy zdążycie zauważyć dym.

Co wchodzi w skład usługi kompleksowej organizacji minimalistycznego ślubu i wesela?

Mówiąc najprościej? Wszystko to, czym trzeba się zająć – organizując ślub i wesele. Szczegółowy zakres moich obowiązków ustalimy wspólnie. W kwestiach tak osobistych, jak organizacja ceremonii zaślubin – nie ma miejsca na ogólniki ofertowe. Każda Wasza historia to nowa, skrojona na miarę oferta.

Napiszcie, czego oczekujecie i zacznijmy wspólnie tworzyć:

kontakt@powaszemu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *