Minimalistyczny ślub i wesele #lastminute

Życie pisze różne scenariusze. Doskonale zdaję sobie sprawę, że obok organizacji ślubu w rok czy dwa – zdarzyć się może konieczność takiej organizacji… w miesiąc lub dwa. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki, każda uroczystość zasługuje na taką samą ilość uwagi. Niezależnie od Waszego wymarzonego terminu ceremonii!

Zorganizuję ślub, którego każdy detal skierowany będzie na Was. 

Ponad efekt finalny – ceniąc sobie Wasze emocje.

Ponad trendy – zwrócę szczególną uwagę na Wasze osobiste zdanie.

Ponad wszystko – z troską o Was.

Minimalistyczne śluby i wesela to moja domena. Uwielbiam wydobywać zachwycający efekt finalny z maksymalnej prostoty, w którą wspólnie ubieramy Waszą uroczystość.

Mniej znaczy więcej i ja to szanuję, doceniam, pielęgnuję. Organizuję minimalistyczne śluby w każdym terminie. W Waszym terminie.

 

Organizacja ślubu i wesela w krótkim terminie: 

Ślub i wesele #lastminute to również idealna okazja dla prostoty.  Zorganizuję Wam minimalistyczną uroczystość z terminem realizacji za dwa tygodnie, za miesiąc, za dwa miesiące. Odciążę we wszystkim, co spędza Wam sen z powiek w tym niestandardowym wyzwaniu. Zajmę się wszystkim, co wydaj się być żmudne i trudne. Umożliwię swobodny wybór spośród wyselekcjonowanych możliwości, zawsze skrojonych na miarę Waszych aktualnych potrzeb i wizji. Jeśli z jakichś względów ta wizja nie jest jeszcze znana ani bliska – pomogę w jej wykreowaniu, tworząc ją od absolutnych podstaw i doprowadzając do szczęśliwego finału. Do momentu ceremonii i przysięgi małżeńskiej. Już za niedługo przecież!

Kompleksowa organizacja minimalistycznego ślubu i wesela #lastminute to rozwiązanie dla Was, jeśli:

  • Wasz ślub miałby się odbyć w ciągu kilku najbliższych tygodni lub miesięcy.
  • Dostrzegacie piękno prostoty i chcielibyście właśnie taką uroczystość.
  • Brakuje Wam czasu i entuzjazmu na przygotowania. Nie każdy musi być organizacyjnym freakiem, nie dla wszystkich stworzone są niekończące się checklisty czy dni przepełnione spotkaniami. Ja to uwielbiam, z chęcią Was zastąpię i poprowadzę wszystko we właściwym rytmie.
  • Brakuje Wam pomysłu i inspiracji. Nie każdy musi tryskać kreatywnością, nie dla każdego błądzenie po Pintereście. Dla mnie to codzienność, podzielę się z Wami doświadczeniem i wizją.
  • Brakuje Wam pewności, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Moja rola to czuwanie nad przebiegiem całości przygotowań, doprowadzając wszystko do bezkolizyjnego finiszu – gdy wychodzicie szczęśliwi po zakończonym przyjęciu. Gaszę organizacyjne pożary za kulisami, nim Wy zdążycie zauważyć dym.

Co wchodzi w skład usługi kompleksowej organizacji minimalistycznego ślubu i wesela #lastminute?

Mówiąc najprościej? Wszystko to, czym trzeba się zająć – organizując ślub i wesele w tak błyskawicznym trybie. Szczegółowy zakres moich obowiązków ustalimy wspólnie. W kwestiach tak osobistych, jak organizacja ceremonii zaślubin – nie ma miejsca na ogólniki ofertowe. Każda Wasza historia to nowa, skrojona na miarę oferta. Przykładowe możliwości naszej współpracy, które możecie dowolnie łączyć i rozdzielać:

Zaprojektowanie Waszej wizji oraz stworzenie harmonogramu działań.
Dobór usługodawców oraz wytypowanie miejsca dla Waszej uroczystości.
Kompleksowa organizacja ceremonii oraz przyjęcia. Zajmę się całym procesem, od początku do końca.
Profesjonalna koordynacja.

 

Napiszcie, czego oczekujecie i zacznijmy wspólnie tworzyć: kontakt@powaszemu.pl