Profesjonalna koordynacja

Dzień ślubu i wesela może być ogromnym wyzwaniem.

Może być niezwykle emocjonalną przygodą. Może być też spokojnym spacerem. 

Pospacerujemy więc razem!

#zróbmyrazemniemożliwe

 

Dzień ślubu i wesela to Wasz czas. 

Odciążam Was w tym, co spędza Wam sen z powiek. Zajmuję się wszystkim, co żmudne i trudne. Doprowadzając do szczęśliwego finału. Do momentu ceremonii i przysięgi małżeńskiej. Ostatecznie do chwili, gdy ostatni goście opuszczą Wasze przyjęcie.

Profesjonalna koordynacja dnia ślubu i wesela to rozwiązanie dla Was, jeśli:

  • Brakuje Wam czasu i entuzjazmu na kontrolowanie sytuacji. Nie każdy musi być organizacyjnym freakiem, nie dla wszystkich stworzone są niekończące się checklisty. Ja to uwielbiam, z chęcią Was zastąpię i poprowadzę wszystko we właściwym rytmie.
  • Brakuje Wam pewności, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Moja rola to czuwanie nad przebiegiem całości przygotowań, doprowadzając wszystko do bezkolizyjnego finiszu – gdy wychodzicie szczęśliwi po zakończonym przyjęciu. Gaszę organizacyjne pożary za kulisami, nim Wy zdążycie zauważyć dym.

Co wchodzi w skład usługi kompleksowej koordynacji ślubu i wesela?

Mówiąc najprościej? Koordynacja dnia ślubu to wszystko, czym trzeba się zająć – od świtu dnia ślubu, na ostatnich podrygach weselnej zabawy kończąc. Szczegółowy zakres moich obowiązków ustalimy wspólnie. W kwestiach tak osobistych, jak sama ceremonia zaślubin – nie ma miejsca na ogólniki ofertowe. Każda Wasza historia to nowa, skrojona na miarę oferta.

 

Napiszcie, czego oczekujecie i zacznijmy wspólnie tworzyć: kontakt@powaszemu.pl