Powaszemu.pl | Redakcja & Wedding Planner

Koordynacja dnia ślubu i wesela

Dzień ślubu i wesela może być ogromnym wyzwaniem. Może być niezwykle emocjonalną przygodą. Może być też spokojnym spacerem. Wszystko to zależy od nas samych. Od tego, jak podejdziemy do tego tematu. Od tego, jak chcemy by przebiegał. A przede wszystkim od tego, jakie wspomnienia chcemy wspólnie powołać do życia. Możecie wszystko. Możemy wszystko!

#zróbmyrazemniemożliwe

Dzień ślubu i wesela to Wasz czas. 

Odciążam Was w tym, co spędza Wam sen z powiek. Zajmuję się wszystkim, co żmudne i trudne. Doprowadzając do szczęśliwego finału. Do momentu ceremonii i przysięgi małżeńskiej. Ostatecznie do chwili, gdy ostatni goście opuszczą Wasze przyjęcie.

Kompleksowa koordynacja dnia ślubu i wesela to rozwiązanie dla Was, jeśli:

  • Brakuje Wam czasu i entuzjazmu na kontrolowanie sytuacji. Nie każdy musi być organizacyjnym freakiem, nie dla wszystkich stworzone są niekończące się checklisty. Ja to uwielbiam, z chęcią Was zastąpię i poprowadzę wszystko we właściwym rytmie.
  • Brakuje Wam pewności, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Moja rola to czuwanie nad przebiegiem całości przygotowań, doprowadzając wszystko do bezkolizyjnego finiszu – gdy wychodzicie szczęśliwi po zakończonym przyjęciu. Gaszę organizacyjne pożary za kulisami, nim Wy zdążycie zauważyć dym.

Co wchodzi w skład usługi kompleksowej koordynacji ślubu i wesela?

Mówiąc najprościej? Koordynacja dnia ślubu to wszystko, czym trzeba się zająć – od świtu dnia ślubu, na ostatnich podrygach weselnej zabawy kończąc. Szczegółowy zakres moich obowiązków ustalimy wspólnie. W kwestiach tak osobistych, jak sama ceremonia zaślubin – nie ma miejsca na ogólniki ofertowe. Każda Wasza historia to nowa, skrojona na miarę oferta.

Napiszcie, czego oczekujecie i zacznijmy wspólnie tworzyć:

kontakt@powaszemu.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *